Konsultatsioon

Pakendikonsultatsioon ja -lahendused põhinevad kliendi vajadustel ja eelarvel. Meie põhieesmärk on leida igale kliendile sobivaimad lahendused, mille hulgast klient valida saaks. Aitame välja töötada optimaalse (kaitsva, transporti hõlbustava ja pilkupüüdva) pakendilahenduse kogu toote tarneahela jaoks, lähtudes kliendi vajadustest.

Tootearendus

Usume, et koostöö on iga hea pakendilahenduse aluseks. Lähtume disainimisel kliendi visioonist ja tagame kliendi rahulolu valmistootega. Meie kogemused ja ideed võimaldavad luua kliendi visiooni põhjal loomingulisi, innovaatilisi ja efektiivseid pakendilahendusi.

Ettevalmistustööd

Valmistame kliendi vajadustele ja soovidele vastavaid tööriistu ja tarvikuid. Meie peamine eesmärk on kliendi vajaduste tundmine, mõistmine ja rahuldamine. Me lubame oma kliente toetada – pakendilahenduste täiuslik teostamine jääb meie mureks ja kliendid saavad rahulikult oma põhitegevusele keskenduda.

Tootmine

Me pakume erinevaid trüki-, kinnitus-, reljeeftrüki-, fooliotrüki ja stantsimislahendusi ning praktilisi pakendilahendusi. Ülalnimetatud tööde tegemiseks kasutame tänapäevaseid automaatseadmeid ja tehnoloogiat. Seetõttu saame toota ja tarnida nii väiksemaid kui ka suuremaid partiisid.

Logistika

Klientide elu mugavamaks ja hõlpsamaks muutmiseks pakume vastavalt kliendilepingule tellimuste transporti üle Eesti uksest ukseni. Ekspordi puhul toimub transport kokkuleppel.

Kuidas käib pakendite valmistamine?

Pakendite valmistamine on meie põhitegevusala. Järgnevalt on toodud 5 sammu, mis on iga pakendi valmistamise protsessi oluliseks osaks.

1. Pakendikonsultatsioon

Pakendite valmistamisel algab kõik pakendikonsultatsioonist. Pakendikonsultatsiooni käigus selgitame välja kliendi vajadused ja eelarve. Paneme lauale erinevad pakendivariandid, mille hulgast klient sobivaima valib. Koostöö kliendiga on iga hea pakendilahenduse aluseks.

2. Pakendilahenduse tootearendus

Kui kliendi vajadused pakendi osas on selged, töötame välja erinevad pakendilahendused toote tervele teekonnale. Näiteks pakume tootepartiile transpordiks kaitsvat ja transporti hõlbustavat pakendit. Pakume hulgipakendeid sama toote seeriate müügikohta jõudmise lihtsustamiseks või eriväljapanekute korraldamiseks. Ja pakume samale tootele ka pilkupüüdvat müügipakendit riiulisse. Tagame toote teekonna igaks etapiks parima pakendi. Lähtume pakendilahenduse välja töötamisel kliendi visioonist ja tagame kliendi rahulolu valmistootega. Meie kogemused ja ideed võimaldavad luua kliendi visiooni põhjal loomingulisi, innovaatilisi ja toimivaid pakendilahendusi. Meie tööde näidetega saad tutvuda siin.

3. Pakendi trükiettevalmistus

Leiame ambitsioonikale pakendile ainulaadse trüki-, reljeeftrüki-, fooliotrüki- ning kinnitus- ja stantsimislahenduse. Loome ka lihtsaid ja praktilisi pakendilahendusi. Pakendite trükiettevalmistuseks kasutame tänapäevaseid automaatseadmeid ja tehnoloogiat. Toodame ja tarnime nii väiksemaid kui ka suuremaid pakendite partiisid.

4. Pakendi tootmine

Toodame pakendid või korraldame pakendite ekspordi. Vajadusel valmistame kliendi soovidele vastava pakendi tootmiseks vajalikud tööriistad ja tarvikud. Me kuulame klienti ja rahuldame kõik oma kliendi pakendialased vajadused. Toetame oma kliente pakendite asjatundjana. Pakendite valmistamine kiiresti ja asjatundlikult on meie ala ja kliendid saavad rahulikult oma põhitegevusele keskenduda. Leiame valminud pakenditele erinevate järeltöötluse võimaluste seast parima, arvestades pakendite valmimise tähtaegu ja püsides eelarve piirides.

5. Pakendite logistika

Ladustame valminud pakendid vajadusel ruumikates ladudes, et tagada pakendite kvaliteedi säilimine kogu tellitud partii valmimiseni. Meie laod asuvad meie tegevusaadressil Tööstuse 19, Kohila. Klientide elu lihtsustamiseks pakume vastavalt kliendilepingule pakendite transporti üle Eesti uksest ukseni. Ekspordi puhul toimub transport kokkuleppel.