Erilahendused

Pakendi väljatöötamine müügikampaaniaks või eriüritusele, papptooted ja kartongist reklaamkingitused, pakendite erilahendused. Telli siit!

Horeca pakendid

Hea tootepakend on funktsionaalne ja mugav ettevõtte infokandja, mis kutsub ostma. Suurepärane toiduainepakend mõjub isuäratajana. Telli siit!

Hulgipakend

Funktsionaalsed hulgipakendid muudavad toote transpordi mugavamaks. Pilkupüüdvad rühmapakendid aitavad atraktiivset riiuliväljapanekut luua. Telli hulgipakend siit!

Kinkepakendid

Kinkepakend on oluline osa kingitusest. Meilt saad tellida kinkepakendid tähtpäevadeks, ärikohtumisteks või töötajate motiveerimiseks. Saada päring siit!

Laste eri

Lastele mõeldud pakendite juures on arvestatud lastele meelepäraste värvide ja disainiga. Tutvu näidetega!

Müügipakendid

Müügipakendid mõjutavad ettevõtte äritulemusi. Milline värv on pakendile parim? Vaata lähemalt siit.

Telli pakendid muretult, kindlalt ja kvaliteetselt

Valmistame pakendeid, mis vastavad teie vajadustele. Meie pakendid on meeldejäävad ja jõuavad teieni kokkulepitud ajal, õiglase hinna eest ja parimat kvaliteeti silmas pidades.

Tegeleme iga päev pakendilahenduste välja töötamise, pakendite tootmise ja pakendite müügiga. Pikaajaline kogemus pakendite disaini, tootmise ja müügi valdkonnas võimaldab meil pakkuda laia tootevalikut ja meeldivat teenindust.

Teie toode väärib erilist pakendit. Meie hoolitseme selle eest.

Ostjad langetavad iga päev valikuid tuhandete toodete seast. Lisaks heale kvaliteedile peab iga toode teiste seas ostja tähelepanu võitma, ilus olema ja meelde jääma. Meie konsultandid on kliendile abiks sobivaima pakendi väljatöötamisel, pakendi materjali valikul ja tootmise korraldamisel kuni pakendi jõudmiseni kliendi juurde.

Telli müügipakendid või HoReCa pakendid.

Pakume kahe põhilise funktsionaalsusega tootepakendeid: karbid toitlustusasutustele ja müügipakendid. Toitlustusasutustele mõeldud HoReCa pakendid on muuhulgas näiteks kohvitopsid ja pizzakarbid. Loe lisaks toitlustusasutuste pakendite kohta. Müügipakendid on muuhulgas karbid või pakendid toiduainetele, jookidele ja tööstuskaupadele, näiteks kingakarbid või varuosade kastid. Loe lisaks müügipakendite kohta.

Meie lainepapist või kartongist pakendid lähtuvalt teie toote eripärast.

Pakume kartongist ja lainepapist pakendeid, kinkekarpe ja konteinereid. Sobivaima pakendi välja töötamisel arvestame toote eripära, sihtgrupi eelistusi ja brändi väärtuseid. Näiteks pakume loovaid pakendite erilahendusi, mida iseloomustab funktsionaalsus ja pilkupüüdev disain. Meie poolt loodud pakendite erilahendustega saab tutvuda siin. Lastele meeldivad värvilised pakendid, mis tihti nende lemmikmuinasjuttu vestavad, näited on siin. Praktilise meelega kliendile leiame säästliku tüüppakendi lahenduse või käepärased hulgipakendid raskema kauba transpordi paremaks korraldamiseks.

Turundus- ja esindustegevusteks vajalikud pakendid ja tooted saate samuti meilt.

Lisaks laialt levinud rühmapakenditele, transpordipakenditele ja müügipakenditele pakume lahendusi ka ambitsioonikama kliendi turundus- ja esindusvajadustele. Meie valikus on näiteks individuaalpakendid ja hulgipakendid alkoholile, karbid elektroonikatoodetele, pakendid toiduainetele, pakendilahendused esmatarbekaupadele ja paljudele muudele toodetele. Meilt saab tellida ka karbid tooteriiulitele ja lahendused kampaaniapakendite ja tooteesitlusstendide näol. Loe lisaks meie tehtud hulgipakendite kohta. Erisündmusteks ja tähtpäevadeks oleme loonud suurejoonelisi kinkepakendeid, mille on eriliseks muutnud hoolikalt valitud kvaliteetne materjal või maitsekad lisadetailid. Tutvu kinkepakendite näidetega.

Me pühendume kõikidele tegevustele, mis puudutab pakendi kavandamist, lahendust, tootmist ja logistikat.

Klient saab soovitud pakendid muretult, kindlalt ja kvaliteetselt.