Tootepakend, mis jääb meelde

Tootepakendi valimisel tuleb silmas pidada paljusid erinevaid tahke. Kuigi paljud ettevõtjad ja tootjad usuvad, et kõige olulisem on toode, on ka tootepakend tegelikult väga oluline.

Tootepakendi funktsionaalsus

Tootepakendi üks eesmärke on kaitsta toodet müügikohas. Lisaks sellele kaitseb pakend tooteid ka transpordi ajal. Mõnel tootel on pakend selleks, et transportida toode laost poodi või restorani, mõnel jällegi selleks, et transportida toode poest või restoranist koju.

Tootepakend pakub mugavust

Me kõik teame, kui ebamugav on kanda mitut jooki korraga. Kaasaskantav topsihoidja teeb selle hulga hõlpsamaks. Kuuma joogi puhul kaitsevad kätt papist kuumakaitseribad. Samuti on kiir- ja valmistoidu pakendi puhul oluline, et seda oleks mugav süüa nii kontoris kui ka pargipingil.

Pakend kui infoallikas

Pakendi ülesanne on ka tarbijale toote kohta infot anda. Pakendi välisküljel võivad olla näiteks juhised, kuidas toodet avada, või teave sisalduse kohta. Näiteks võib võileiva või bürgeri pakendi peal olla üksikasjalik teave toitainetest, mida see sisaldab.

HoReCa-pakend kui isuärataja

Pakend võib mõjutada tarbijat kiiremini emotsionaalset ostuotsust langetama. Samuti on võimalik pakendisse kavandada näiteks plastaken, et tarbija saaks toodet pakendis näha ja langetaks ostuotsuse toote välimuse põhjal.

Tootepakendi disain

Tootepakendi juures on disain ülioluline. Disain haarab tarbija tähelepanu ja äratab temas toote vastu usaldust. Tootepakend on osa meeldejäävast tarbimiskogemusest. Õnnestunud pakend paneb kliendi tundma, et ta on just soetanud midagi suurepärast. Analüüsime iga pakendi väljatöötamisel erinevaid värve ja materjale. Seda kõike selleks, et luua toote sihtrühma jaoks kõige meeldivam pakend.

Tootepakend kutsub ostma

Tootepakendile lisatud brändinimi, logo ja värvisümboolika aitavad tarbijal toodet kergemini teistest eristada. Eristuv tootepakend jääb tarbijale meelde ja tekitab tal järgmine kord pakendit nähes tootega seose. Me kõik tunneme näiteks Eesti tuntud pitsameistrite karpe.

Inspiratsiooni tootepakendiks

Inspiratsiooni ilusa tootepakendi loomiseks võib leida siit. Hinnapäringu tootepakendi tellimiseks saad saata meile siit.

Meilt saad tellida kvaliteetse ja meeldejääva tootepakendi, mis aitab tootel eristuda ja müügiedu saavutada! Tutvu meie tehtud töödega:

Pitsakarbid

Pitsakarbid

Pitsakarp kartongist ümbrisega

Pitsakarp kartongist ümbrisega

Pitsakarp

Pitsakarp

Valmistoidu pakendid

Valmistoidu pakendid

Võileibade, burgerite pakendid

Võileibade, burgerite pakendid

Kaasaskantav topsihoidja

Kaasaskantav topsihoidja

Erinevad topsid ja kuumakaitseribad

Erinevad topsid ja kuumakaitseribad

Tordikarp plastikaknaga

Tordikarp plastikaknaga

Erinevad kiirtoidu pakendid

Erinevad kiirtoidu pakendid

Kiirtoidu pakendid

Kiirtoidu pakendid

Pitsakarbid

Pitsakarbid

Pitsakarp

Pitsakarp

Pitsalõigu karbike

Pitsalõigu karbike