Tagame teile optimaalse kvaliteedi-, hinna-, ja tarnekindluse suhte ning sujuva klienditeeninduse..

PackWell Estonia on pakendeid tootev ja turustav ettevõte. Meie sihiks on pakkuda tooteid, mis seonduvad mõistetega pakend, reklaam ja turundus.

Pakendifirma Balt Impex Paper

Pakenditooted, mida me ise ei tooda tarnime teile koostöös oma partneritega, ühendame endas nii Eestimaiseid kui rahvusvahelisi kompetentse ja tootmisvõimalusi. Töötame iga päev selle nimel, et pakkuda parimaid võimalikke pakkelahendusi, pidades sealjuures silmas nii kliendi tegelikke soove ja vajadusi kui üldisi turutrende. Meie meeskonda on karastanud pikaajaline kogemus ja oskusteave pakendite tootmise valdkonnas üle 15 aasta.

Meie tooteportfell sisaldab nii Fefco standardtüüpi (vt lähemalt siit) kui ka erilahendusega pakendeid, millest rohkem infot siit.

PackWell Estonia – kindel partner pakendialal

Aastatepikkune sujuv koostöö rahulolevate klientidega annab julgust pakkuda oma tooteid ja teenuseid mistahes pakendivajadusi silmas pidades.

Hindame Teie toote pakendi vajaduse ning lähtuvalt sellest leiame Teile sobiva lahenduse. Väärtustame ausust ja korrektsust äris. See on jätkusuutliku koostöö alus!

Missioon

Olla rahulolevate klientide ja meeskonnaga ettevõte. Pakkuda oma klientidele paindlikku, kiiret ja kvaliteetset teenust ning toodet.

Visioon

PACKWELL on Sinu eelistatuim esitluspakendite- ja pakenditoodete partner. Meie kliendilojaalsus tugineb usaldusele, kvaliteedile, kompetentsile.