Kinkepakend pakub rõõmu

Inimestele meeldib kingitusi teha ja saada. Kinkimise juures on lisaks kingitusele oluline ka selle pakend. Läbimõeldud kuju, värvuse ja disainiga kinkepakend suurendab rõõmu kingitusest veelgi. Inimesed armastavad silmadega ja kaunis kingipakk kindlustab meeldejääva emotsiooni ja ilusa mälestuse. Pakume nii sangaga kinkepakendid, meenepakendid kui ka meeldejäävaid postipakendid.

Meeldejääv meenepakend ärikohtumisteks

Meenepakendid on meeldejääv ja mõjus võimalus ettevõtte kingituste pakendamiseks. Meenepakendisse saab pakendada ärikingituse, firmasümboolikaga auhinna või suveniiri. Ärikohtumisel kujundab stiilse ja kauni kingituse üleandmine ettevõtte mainet ja aitab ärile kaasa.

Aasia turul on ilus kinkepakend osa ärikingitusest

Näiteks Aasias on ärikingituste tegemine ärikohtumisel väga oluline. Ilus pakend on osa kingitusest. Kingitusi ei tehta ainult põhilisele äripartnerile vaid ka teistele partneritele. Hiinas kasutatakse eelistatult punast, kuldset või kollast pakendit. Kingituseks sobivad nii maiustused, alkohol, kirjatarbed kui ka firmasümboolikaga suveniirid. Kingitus ei tohiks olla liiga kallis ega ka liiga odav. Hea ärikingitus on Hiinas individuaalne, kuid samas mitte liiga isiklik.
Aasiasse sobivate ärikingituste kohta saab lisa lugeda siit.

Ärikingituste tellimisel pea meeles!

Selleks, et ärikingitus oleks maksuvaba, peab selle eesmärk olema reklaamida kingituse tegijat – seepärast tuleb kingitusele või kingipakile lisada firmasümboolika.

Erivärvilised sangaga kinkepakendid töötajatele

Läbimõeldud kingitus tööandjalt parandab meeskonna motivatsiooni. Kaunis kinkepakend tekitab töötajas rõõmu ja väljendab tööandja tunnustust ning hoolivust. Samuti aitab see parandada töötajate ühtekuuluvustunnet ja parandada meeskonnavaimu. Praktilisi sangaga kinkepakendeid saab tellida eri värvides. Sellised kinkepakendid sobivad suurepäraselt nii jõulukuuse alla kui ka muudeks ettevõtte suursündmusteks.

E-poe postipakend võib olla nagu kinkepakk

E-kaubandus kogub kaupade soetamise viisina üha enam populaarsust. Meeldejääva välimusega postipakend aitab edasi anda e-poe sümboolikat ja väärtusi. Ka postipakend võib olla samal aja nii funktsionaalne kui ka emotsioone äratav. Meilt saab tellida postipakendid, mis jäävad e-poe kliendile pikaks ajaks meelde.

E-kaubanduses on pakend oluline

Postipakend tuleks valida sobiva suurusega, kuna liiga suures pakendis võib teie toode kahjustada saada; liiga väikeses pakendis võib toode aga transportimisel katki minna. Toote hoidmiseks võiks kasutada nurgakaitseid, pehmendusi (nt spetsiaalseid õhuga täidetud turvapatju või mullkilet) ja sobivat täitematerjali. Vale pakend võib määrida teisi pakke või pakisaajat ning rikkuda pakisaaja tuju.

Tutvu meenepakkide ja kinkepakendi näidistega allpool. Päringu kinkepakendi tellimiseks saad saata meile siit.

Meenepakend

Meenepakend

Postipakend

Postipakend

Erivärvilised sangaga kinkepakendid

Erivärvilised sangaga kinkepakendid

Erivärvilised sangaga kingipakendid

Erivärvilised sangaga kingipakendid

Siidri kinkepakend

Siidri kinkepakend