Tulge lugege lähemalt, mida kliendid meist arvavad.

Kadarbiku oli aasta tagasi otsimas usaldusväärset pakendiettevõtet. PACKWELLi esindaja sattus õigel hetkel meiega koostööd arutama – jutt, vaated ja koostöö tingimused sobisid ning sellest ajast töötame edukalt koos. Suureks plussiks tooksin välja kiire reageerimise, info vahetuse ja kaasa mõtlemise

Remedia on Eesti väike ettevõte, kelle eesmärgiks on võimalikult palju teha koostööd teiste kohalike ettevõtetega. Mõttelaadist tulenevalt jäi PACKWELLi tiim meie teele kui otsisime Stön viinale kvaliteetset ja ilusat pakendit.

PACKWELLi meeskond oli operatiivne, professionaalne, aktiivne ja aitas nõuga. Kõike toredam oli, et terve protsessi perioodil oli meeleolu rõõmsameelne. Tulemusega jäin väga rahule! Soovitan kõigile, kel pakendi vajadus või mõte – võtke PACKWELL-iga ühendust, koostöös sünnibki teie ettevõttele kõige õigem ja parem pakend.

Teota kodumaist ja kodumaine toetab Sind!

Koostöö Hediga ning PACKWELL firmaga on meeldiv ning ladus. 2015. suvel arendasime nendega Mamma peresuppidele uudse pakendi: sangaga pakk 2kg supile. Projekti raames vahetasime sujuvalt infot, uue väljakutse ilmnemisel saime ühise nõu ja jõuga lahenduse leitud.

Pakendid toiduainetööstusele